Tetování

O životě

O smrti

Diskografie

Filmografie

Zajímavosti

Básně

Tetování

Outlaw Ježís na kříži Hlava pantera Notorious Fear Of Death Lebka Heartless Only God Can Judge Me Pravá maska Levá maska Ballin EXODUS 18:11 Gotický kříž Fuck The World Boss Playaz Korunka Makaveli 2Die4 Thug Life 2Pac 50 Niggaz

To, že Tupac miloval tetování a samozřejmě jich měl po těle spoustu, je jistě každému známé, jestli jste to nevěděli, tak teď už ano. Rád se s nimi ukazoval a oblékal se proto tak, aby tetování bylo vidět, ale samozřejmě, že ne pořád. Tady jsou tedy obrázky ukazující jeho tetování ze všech stran. Pod fotkami najdete popis jednotlivých tetování.

Zepředu:

Tetování - hrudník

Zezadu:

Tetování - záda

A konečně i jeho ruce:

ruce

MOB

Tento nápis je umístěn na vnitřní straně pravé paže, není zřetelný na žádné z těchto fotek. MOB je zkratka pro Money Over Bitches.

Makaveli

Jak už jste se mohli dočíst, tak Makaveli byla Tupacova přezdívka v jeho skupině The Outlawz.

2.DIE.4

Toto teování představuje hlavu egyptské královny Neferetete pod níž je nápis 2.DIE.4, což lze přeložit jako "zemřít pro něco".

2Pac

Údajně Tupacovo první tetování.

50 Niggaz

AK 47 s nápisem 50 Niggaz reprezentuje všechny černochy ve všech padesáti státech USA a znamená to, že pokud se všichni spojí budou silnější než jakákoliv zbraň.

Thug Life

Jedno z nejznámějších Pacových tetování Thug Life, kde místo písmene i je nábojnice. Thug Life je zkratkou pro The Hate U Give Little Infants Fucks Everybody. Thug Life bylo Tupacovo životní krédo, ale i název jeho skupiny, ve které působil. Thug Life jako život rváče, život někoho kdo musí bojovat se svým osudem.

Korunka, Boss Playaz

Korunka s nápisem Boss Playaz

Fuck the World

Tento nápis, který si nechal Tupac vytetovat nad lopatkami jasně vyjadřuje jeho postoj k okolnímu světu.

Gotický kříž s nápisem EXODUS 18:11

Nápis EXODUS 18:11 je veršem z bible: nyní vím, že pán je větší než všichni bohové: pro všechny věci kvůli kterým je rozdělili byl hrdě nad nimi.

Levá maska: Laugh Now

Smějící se maska s nápisem "Teď smích".

Pravá maska: Cry Later

Mračící se maska s nápisem "Pláč později".

Ballin

Nápis "Ballin" pod ledvinami.

Heartless

Nápis "Heartless" na pravé ruce nad obrázkem lebky. Nad tímto nápisem má na rameni další lebku nejspíše s nápisem Westside, která ovšem není dost zřetelná na žádné dostupné fotce.

Lebka

Obrázek lebky se skříženými hnátami.

My Only Fear of Death Is Coming Back Reincarnated

Nápis pod lebkou, který v překladu znamená: "Jediné čeho se bojím na smrti je, že se vrátím zpět reinkarnován."

Notorious

Nápis "Notorious" na pravém předloktí. Lze přeložit jako notorický známý, proslulý nebo pověstný. Nehledejte souvislot s Tupacovým někdejším přítelem Notoriousem B.I.G.

Hlava pantera

Obrázek hlavy pantera reprezentuje úzké spojení Tupacovy matky se skupinou Black Panthers, tato skupina bojovala v sedmdesátých letech za prává černochů.

Ježíš na kříži

Obrázek Ježíše na hořícím kříži, na vnitřní straně paže ho doprovází nápis: "Nikomu nevěř."

Only God Can Judge Me

Nápis doprovázející obrázek Ježíše na kříži, v překladu znamená: "Pouze bůh mě může soudit."

Outlaw

Nápis "Outlaw" na levém předloktí, doslova lze přeložit jako psanec, pro Tupaca mělo ale toto slovo mnohem širší význam.